Home / רכב / רכב Crossover

רכב Crossover

כאשר נכנסה חברת סוזוקי לישראל בסוף שנות השמונים היא הפכה כמעט מיד לאטרקציה. בימים ההם כלי הרכב הפופולאריים עוד היו סובארו ופ’גו, החרם הערבי היה בשיאו וחברות רכב יפאניות סירבו להיכנס לעבוד בישראל. סוזוקי היתה בין היחידות ששברה את החרם בזמנו.

עם השנים סוזוקי הציעה למכירה מגוון כלי רכב לאזרחים בישראל, כאשר היא ענתה על שלל הדרישות השונות, החל מכלי רכב משפחתיים, כלי רכב קטנים, ג’יפים ועוד. המילה האחרונה של סוזוקי ללא ספק הוא Crossover.

מכונית ה-Crossover, היא מכונית משפחה מעוצבת בסגנון עירוני שמתאים למשפחות של עד 5 נפשות וכן לזוגות צעירים שרוצים לחוות חוויה אחרת של נהיגה. למכונית מטען גדול מספיק בשביל לשאת ציוד איתו תוכלו לצאת לפיקניקים וטיולים משותפים. העיצוב הייחודי משתלב היטב בנוף הישראלי אך גם נותן לרכב נינוח אחר, כזה שלא נראה כאן מעולם.

מלבד העיצוב הייחודי של הרכב, אפשר ליהנות ב-Crossover מנוחות הן בנהיגה והן בנסיעה, הנוחות באה לידי ביטוי בצורות שונות, תא נוסעים מרווח ל-5 נוסעים כולל הנהג, מערכת שמע איכותית כולל אפשרות לשימוש במתקנים ניידים באמצעות USB, חלל עצום אותו ניתן להגדיל במידה ויש פחות נוסעים ברכב, אביזרים שהופכים את הנסיעה לנוחה וכיפית הרבה יותר, דוגמא בקרת שיוט, חלונות חשמליים, כפתור להגבלת מהירות, משענת יד, מחזיקי כוסות ותאי אחסון שונים בכל דלת וכן תא מרכזי מול המושב של הנוסע אשר ליד הנהג.

ה-Crossover מתאפיין במנוע 1.6 עם צריכה של 1 ל-18, תיבת הילוכים של 7 מצבים שונים, וכן ביצועים אווירודינמיים מעולים. ביצועים שהתאפשרו בזכות עבודה עם מערכת מיחשוב שיצרה אותם באופן מיוחד לרכב.

מאחר והרכב מותאם למשפחות וזוגות צעירים, אזי שהוא מתאפיין בהיבטים בטיחותיים גבוהים מאוד. למשל, 7 כריות אוויר, מערכת בקרת יצירות מיוחדת שמנטרת באופן אוטומטי את המנוע והבלמים, מערכת לניטור אוויר בצמיגים ובקרת זינוק בעלייה.

אחרי שקוראים את המפרט המדהים על הרכב אפשר להבין מדוע מדובר באחד מכלי הרכב הפופולאריים ביותר כיום לא רק של סוזוקי אלא בכלל.

הרכב מגיע בשלל צבעים אותם ניתן לבחור דרך הסוכנות. מי שמתעניין ברכב מוזמן לפנות אל סוכנות סוזוקי ולבצע הזמנה. כמו כן ניתן בצע נסיעת מחבן לפני רכישה על מנת לחוש במידת הנוחות של הנסיעה והנהיגה ברכב.

רכבי סוזוקי כידוע נחשבים לרכבים מאוד אמינים ובטוחים, שמציעים לא רק את הנוחות והעיצוב הייחודי אלא גם חווית נהיגה מיוחדת, נוחה ונעימה. ה-Crossover איננו שונה אם כך מכלי רכב אחרים מבית סוזוקי. לכן ברור מדוע הוא זוכה להצלחה במכירות ומדוע החברה החליטה להוציא כעת מכוניות בדגמים חדשים המבוססים על העיצוב שלו.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לסוכנות ולראות במו עיניכם, איך נראה חלום הנסיעה הבטוחה והנעימה של המכונית היפנית האהובה.

 

About nimrod

Check Also

מכוניות ישנות

קונה רכבים לפירוק

לפני מספר חודשים ניסיתי "להיפתר" ממכונית הדייטסו הישנה שלי.. מדובר על מכונית משנת 84 ששירתה אותי נאמנה כבר יותר מעשור והחלטתי שהגיע הזמן קצת לשדרג את עצמי עם רכב קצת יותר טוב ולא כזה שאני אצטרך לפקוד את המוסך בכל יום שישי שני. בהתחלה פרסמתי את הרכב שלי במספר אתרי יד שנייה ולאחר מכן גם הדבקתי מודעה על גבי החלון האחורי של הרכב למקרה שמישהו יבחין בנכס היחיד שלי תוך כדי נסיעה ויקרה איזשהו נס.