Home / הלוואות

הלוואות

הלוואותכחלק משירותיו השונים של הבנק וכיוון שהון גדול מסתובב בו כל הזמן, הבנקים יכולים להרשות לעצמם לאפשר לנו, הלקוחות, להשתמש בשירותי הלוואות שונים כולל הלוואות חוץ בנקאיות. הסיבה שהבנק יכול לשחרר כסף כמעט תמיד היא שתמיד יישארו אצלו מספיק כספים עודפים למקרה של אפילו כמה משיכות כספים קיצוניות מהסכומים שבו. הבנק דואג גם להתנהל לפי אחוזים ולא יאפשר הלוואות לאנשים במידה ויחרוג מאחוז מסוים שמוקצה לכך.

מדוע התנאים בלקיחת הלוואות כה נוקשים?

בשל המשבר הכלכלי שהתקיים בארצות הברית קרסו ופשטו רגל לא מעט בנקים ענקיים בשל משיכות כספים מרובות של אנשים אשר חששו מפני התרסקות של הבנק ואיבוד כל כספם. כאשר כמות אנשים מאסיבית של אנשים מושכת את הכסף בבת-אחת נוצר מצב שהבנק נשאר בלי מספיק כסף לממן את כולם כאשר לא מעט מהכספים נשארים עדיין אצל אנשים אשר לקחו הלוואות חוץ בנקאיות במהלך התקופה. כאשר בנק במימדים היסטריים כמו אלו אשר התרסקו בארצות הברית, ישנו צורך גדול של הממשלה עצמה להתערב בדברים ובשל כך היא נדרשת לממן את כל אותן ההלוואות שנלקחו על ידי אנשים ולא הוחזרו לבנקים ובלבד שהבנק והכלכלה כולה לא תפשוט רגל.

נתייחס כעת להלוואות בצד הפחות שלילי שלהן, כיום הכלכלה לשמחתנו בעולם כולו התייצבה יחסית והיא נמצאת בתהליכי עלייה וחזרה למוטב. אנו יכולים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות די בחופשיות ובלי חשש לקבלת סירוב מהבנק, אך בכל זאת הבנק יצפה לראות ממנו כמות הכנסה ממוצעת ויציבה שתוכיח לו שנוכל באמת לעמוד בעסקה ובסופו של דבר להחזיר את ההלוואה. הבנקים מתקיימים בעיקר על הלוואות כיוון שהריבית שהבנק גובה על כל הלוואה חוץ בנקאית שנלקחת מניבה לו רווחים עצומים מדי שנה כיוון שכל הזמן נלקחות הלוואות חדשות עבור הלקוחות בבנקים.

הלוואה בסופו של דבר היא רווח שכל כולו של הבנק ולא של הלקוח עצמו, כך שאם הבנק אישר לכם לקחת הלוואה מסוימת – כמובן שתוכלו לשמוח על כך, אבל היו בטוחים שהבנק עצמו יהיה לא פחות מרוצה מכך. מתנהלת כאן סוג של סימביוזה בין הלקוח לבנק כאשר התועלת מלקיחת הלוואות קיימת לשני הצדדים.

מעוניין לקבל הצעות להוואות? צור עימנו קשר וקבל הצעות ממגוון החברות המשתלמות ביותר בשוק!

[contact-form-7 id="4" title="טופס יצירת קשר 1"]